Vítek Zámečník: Kytarová škola pro začátečníky + Audio Online

Kód: ZAM404503 Akce a slevy Akce a slevy Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Nakladatelství Tónika
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Provedení: kniha + Audio Online
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Série: Noty do školy
Kytarová škola pro začátečníky představuje jedinečné spojení tradiční papírové knihy se současným světem internetu. Kniha je určena především pro žáky a jejich učitele na ZUŠ, ale bude skvělým… zobrazit více

Popis produktu

Kytarová škola pro začátečníky představuje jedinečné spojení tradiční papírové knihy se současným světem internetu. Kniha je určena především pro žáky a jejich učitele na ZUŠ, ale bude skvělým průvodcem také ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk.
Učebnice vyučuje klasickou prstovou techniku, která umožňuje hrát vícehlasé skladby a obsahuje skladby klasických i soudobých autorů a obsahově je velmi pestrá. Naučíte se různé kytarové techniky (základní úhozy, legato, staccato, arpeggio, vibrato, pizzicato a další..) a tyto techniky jsou vysvětleny a názorně předvedeny na ukázkových videích na YouTube. Videa jsou praktickou i atraktivní součástí učebnice, nejedná se o však samostatné online kurzy a smysl dostávají až se zakoupením učebnice. U vybraných skladeb a cvičení jsou umístěny QR kódy, které vás propojí s kanálem Kytarové školy pro začátečníky na serveru YouTube, kde na vás čeká více než 100 minut ukázkových videoklipů.
V učebnici je obsažena i stručná hudební nauka vysvětlující základní hudební pojmy. 

Vítek Zámečník (*1973) je absolvent plzeňské konzervatoře, kytarista, skladatel a učitel hry na kytaru s 28 letou praxí, působící na ZUŠ J. Hanuše, Praha 6.

424 Kč
499 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: ZAM404503
Text skladeb: česky
Autor / Editor: Zámečník, Vítek
Počet stran: 159
Jazyk titulu: česky
Formát: 23 x 30 cm
ISMN: 9790900404503
Hmotnost: 592 g