Nabídka pro vydavateleVydali jste zpěvník, hudební školu nebo sbírku skladeb známých či méně známých hudebních skladatelů, různých hudebních stylů, pro různé hudební nástroje a nenašli jste Vaše tituly v nabídce internetového obchodu www.enoty.eu?

Na nic nečekejte a nabídněte nám Vámi vydané hudební publikace. Rádi se s Vámi dohodneme, nabídneme je našim zákazníkům a pomůžeme Vám s jejich distribucí.

 
Co Vám můžeme nabídnout?
 
 • Možnost prezentace Vašich hudebních publikací na jednom z největších hudebních internetových obchodů v České republice a Slovensku se zaměřením především na hudebniny (notové materiály, hudební školy a knihy o hudbě a nástrojích).
   
 • Prezentaci Vašich titulů na stránkách, které navštěvují zejména zákazníci, kteří jsou cílovou skupinou lidí, pro které jste titul(y) vydávali.
   
 • Dlouholeté zkušenosti prodejem hudebnin a notového materiálů, jsme na trhu od roku 2000 a počet našich zákazníků každým rokem stoupá.
   
 • Možnost vytvořit pro Vaše tituly samostatné karty zboží s krátkým představením titulu, s obrázky pro náhled titulní strany a dalších vybraných stran, případně s hudebními ukázkami pro náslech skladeb nebo doprovodů.
   
 • Rádi budeme informovat o Vašich titulech naše zákazníky prostřednictvím emailových novinek a tištěných NOTOVIN, pravidelně zasílaných letáků s informacemi o novinkách a zajímavých titulech v naší nabídce.
   
Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste nabídli Vaše hudební publikace také našim zákazníkům?
 
Neváhejte a kontaktujte nás na emailové adrese tomas.drozd@enoty.eu nebo na telefonním čísle 603 453 327.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
 
Tomáš DROZD
eNoty.eu