Klasická kytara - krok za krokem / školy hry na klasikou kytaru

Kód: H8056 Novinka Novinka Nejprodávanější Nejprodávanější Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Provedení: kniha + Audio Online
Série: Noty do školy
Klasická kytara krok za krokem představuje originální koncept vycházející z autorovy 30leté pedagogické práce s dětmi. Ve své škole hry na klasickou kytaru pro studenty od úplného počátku až do… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Klasická kytara krok za krokem představuje originální koncept vycházející z autorovy 30leté pedagogické práce s dětmi. Ve své škole hry na klasickou kytaru pro studenty od úplného počátku až do mírně pokročilé úrovně klade skladatel, aranžér a kytarista Tomáš Ille důraz na metodickou přehlednost a postupnost jednotlivých fází výuky, aby rozvíjení technických dovedností žáka odpovídalo standardům výuky na ZUŠ.
Prstová cvičení, stupnice, etudy a přednesové skladby jsou systematicky řazeny od lehčích k obtížnějším. Autor nadstandardně využívá lidové písně, jejichž známé melodie pomáhají žákovi v technickém zvládání hry. Učitelé nepochybně ocení účelové propojení výuky hry na kytaru se základy hudební nauky. Illeho nové přednesové skladby napsané speciálně pro tuto učebnici výrazně obohacují kytarový repertoár zejména pro technicky mírně pokročilé hráče.

Tomáš Ille (*1971) je hudební skladatel, aranžér, kytarista a pedagog. Studoval na konzervatoři v Kroměříži a poté na pražské HAMU. Jeho činnost má široké zaměření, skládá jak hudbu určenou pro koncertní pódia, tak i hudbu filmovou, jevištní nebo pedagogickou. Mimo to se také věnuje aranžím a instrumentacím. Jeho kompozice a aranže jsou v repertoáru mnoha českých i zahraničních orchestrů a interpretů.

529 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: H8056
Autor / Editor: Ille, Tomáš
Počet stran: 139
Jazyk titulu: česky
Formát: 24 x 31 cm
ISMN: 9790260109360
Hmotnost: 572 g