Reklamace a vrácení zboží


 

Je se zbožím něco v nepořádku?
 
Jak postupovat pří reklamaci
 
Předem nás o reklamaci prosím informujte na emailové adrese info@enoty.eu nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 596 541 237 nebo 603 453 327.
Pokud to situace vyžaduje, vyzveme vás k odeslání reklamovaného zboží poštou na naši adresu: Blesk Market s.r.o., Ostravská 544, Petřvald, 73541.
Zboží musí být vráceno spolu s daňovým dokladem (fakturou) nebo jeho kopií v neporušeném stavu a nesmí jevit známky poškození ani opotřebení.
 
Vrácení peněz
 
Po kontrole reklamovaného zboží (v případě, že bude reklamace uznána) Vám vrátíme peníze nejpozději do 14 dnů od doručení reklamovaného zboží a to stejným způsobem, jakým jsme od vás platbu přijali, nebo na váš bankovní účet.
V případě uznané reklamace máte nárok také na proplacení poštovného. Zašlete své číslo účtu a kopii či fotografii podacího lístku z ČP na info@enoty.eu. Náklady na přepravu vám proplatíme.
 
Výměna zboží
 
Pokud chcete zboží vyměnit, nezapomeňte k balíčku uvést, za jaké konkrétně. Toto zboží musí být ve stejné či vyšší ceně než vrácené. Případný cenový rozdíl doplatíte formou dobírky při zaslání nové zásilky.

Při výměně poškozeného či jinak vadného zboží platíme zaslání vždy my. Reklamace se nevztahuje na opotřebení spojené s běžným používáním. Reklamovat můžete celou objednávku nebo její část.

 

Nejste se zakoupeným zbožím spokojení?
 

Bez udání důvodu jej můžete vrátit nepoškozené a nepoužité do 14 dnů od zakoupení.

 
Jak postupovat při vrácení zboží


Krok 1. Nejprve nás informujte o odstoupení od smlouvy. Můžete to udělat na telefonním čísle 596 541 237 nebo 603 453 327 nebo na emailové adrese info@enoty.eu.

Krok 2. Zboží prosím uveďte do původního stavu. Musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nesete vy jako kupující.

Krok 3. Zboží pošlete na naši adresu: Blesk Market s.r.o., Ostravská 544, Petřvald, 73541.

Vrácení peněz proběhne nejpozději do 14 dnů od doručení vráceného zboží a to stejným způsobem, jakým jsme od vás platbu přijali, nebo na váš bankovní účet. Částka bude snížena o zasílací náklady.

 

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, jsme oprávněni uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.