KYTAROVÁ ŠKOLA - Vítek Zámečník + CD

Kód: 650954
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: G+W s.r.o.
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: kniha + CD
Série: Noty do školy
Kytarová škola, kterou pro Vás napsal Vítek Zámečník (*1973), má svůj vlastní originální styl, je metodicky dobře zvládnutá a jednotlivé kapitoly jsou přehledně seřazeny a nechávají tak… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Kytarová škola, kterou pro Vás napsal Vítek Zámečník (*1973), má svůj vlastní originální styl, je metodicky dobře zvládnutá a jednotlivé kapitoly jsou přehledně seřazeny a nechávají tak učitelům i žákům prostor pro vlastní kreativní výuku. Kvalitní grafická úprava je samozřejmým standardem této školy. Škola obsahuje nejen kompozice kytarových klasiků, ale také soudobých autorů, čímž se studium kytary stává pro posluchače mnohem pestřejší, atraktivnější a poutavější. Součásti je také CD, na kterém si můžete poslechnout správné provedení nahraných skladeb a cvičení. Tato kytarová škola je koncipována jako praktická kytarová příručka a je určena nejen žákům ZUŠ (1. až 4. ročník), ale také dalším zájemcům o hru na kytaru, včetně samouků.

Vítek Zámečník (*1973) je absolvent plzeňské konzervatoře, kytarista, skladatel a učitel hry na kytaru s 28 letou praxí, působící na ZUŠ J. Hanuše, Praha 6.

429 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 650954
Autor / Editor: Zámečník, Vítek
Počet stran: 161
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 29 cm
EAN: 9790706509549
Hmotnost: 518 g