V kabaretu & Morning Blues + Audio Online / klarinet a klavír (online party pro kytaru, basu a bicí)

Kód: BM124 Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
malý soubor (do 10 hudebníků)
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Český skladatel
V kabaretu & Morning Blues jsou dvě příjemné a swingující jazzové skladby, které pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Skladby jsou v úpravě pro sólo klarinet a klavír. … zobrazit více

Audio ukázky

1. V kabaretu / In a Cabaret
2. Morning Blues

Seznam skladeb (2)

  1. V kabaretu / In a Cabaret
  2. Morning Blues

Popis produktu

V kabaretu & Morning Blues jsou dvě příjemné a swingující jazzové skladby, které pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Skladby jsou v úpravě pro sólo klarinet a klavír. Volitelné party pro jazzovou rytmickou skupinu (kytara, basové kytara nebo kontrabas, bicí) jsou ke stažení online.

V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávky i nahrávky klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Audio (demo) soubory jsou zde uvedeny pro Vaši představu jak skladba zní, nahrávky klavírního doprovodu je možné použít k nácviku skladeb.

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.