Smetáček: Dětem 2 / jednoduché skladbičky pro klavír

Kód: BM159 Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Český skladatel
"Dětem 2" je kolekce dalších 12 úplně jednoduchých skladbiček pro začínající klavíristy, které pro své žáky napsal hudebník, skladatel a učitel klavíru Petr Smetáček. A kdyby se Vám názvy… zobrazit více

Audio ukázky

1. Bažant nelítá / The Pheasant Doesn't Fly
2. Diamantová brož / Diamond Brooch
3. Duhové tango / Rainbow Tango

Seznam skladeb (12)

  1. Bažant nelítá / The Pheasant Doesn't Fly
  2. Diamantová brož / Diamond Brooch
  3. Duhové tango / Rainbow Tango
  4. Karanténa / Quarantine
  5. Město / Town
  6. Smutný déšť / Sad Rain
  7. Vánoční písnička / Christmas Song
  8. Veverka / Squirrel
  9. Žabí pochod / Frog March
  10. Kočička Betty / Kitty Betty
Otevřít seznam skladeb (12)

Popis produktu

"Dětem 2" je kolekce dalších 12 úplně jednoduchých skladbiček pro začínající klavíristy, které pro své žáky napsal hudebník, skladatel a učitel klavíru Petr Smetáček. A kdyby se Vám názvy některých skladeb zdály trochu zvláštní, tak vězte, že jsou to názvy, jak si tyto skladbičky pojmenovali žáci, pro které je Petr Smetáček napsal. Autorem obrázků v sešitě je také Petr Smetáček a na konci sešitu je pro malé klavíristy připravený malý kvíz, kde mohou obrázky přiřadit k jednotlivým skladbičkám. A protože tam není napsané správné řešení, tak si je mohou přiřadit jak budou chtít a nemohou udělat chybu.:-)
Součástí sešitu je také odkaz na internetové stránky, kde si můžete zdarma stáhnout demo nahrávky jednotlivých skladbiček, pro představu, jak skladby zní. 

Petr Smetáček (*1984) je hudebník, skladatel a pedagog. Od raného dětství přilnul ke klavíru a hudbě jako takové, zejména klasické a jazzové, ale také hudbě lidové a později i latinsko-americké salse. Svůj instrumentář během let rozšířil např. o dudy či afro-kubánské perkuse, začal komponovat a kapelničit, nicméně hra na klavír zůstala ve středu jeho zájmu. Již během školních let na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka začal hojně vystupovat s různými hudebními soubory v Čechách i zahraničí, a pro řadu z nich současně komponoval. V současnosti koncertuje především s vlastním souborem Los Rumberos a také se svou manželkou, japonskou sopranistkou Yukiko Kinjo Smetáčkovou. Protože ho vždy bavilo vzdělávat nejen sebe, ale i druhé, začal od roku 2017 působit jako učitel klavíru a korepetitor na ZUŠ ve Slaném.

329 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: