Skřítek Vítek + Audio Online / deset písniček pro dětský sbor (sólový zpěv) a klavír

Kód: BM118 Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: zpěv / klavír
zpěv / akordy
Obsazení: solo
sbor
Provedení: sešit + Audio Online
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Série: Český skladatel
Skladatel: Zapletal, Petr
Tento sešit Vám nabízí deset písniček, které pro děti napsal Petr Zapletal na texty Lenky Jakešové (*1966), autorky mnoha krásných písniček a básníček pro děti. Písničky jsou určené pro dětský… zobrazit více

Audio ukázky

1. Skřítek Vítek
2. Myška a myšák
3. Vodníci

Seznam skladeb (10)

  1. Skřítek Vítek
  2. Myška a myšák
  3. Vodníci
  4. Bílý čáp
  5. Jenda
  6. Podzim
  7. Krmení ptáčků
  8. Ráno
  9. Bramborák
  10. Kohoutek a slepička

Popis produktu

Tento sešit Vám nabízí deset písniček, které pro děti napsal Petr Zapletal na texty Lenky Jakešové (*1966), autorky mnoha krásných písniček a básníček pro děti. Písničky jsou určené pro dětský sbor nebo sólový zpěv s klavírním doprovodem. Na konci sešitu jsou uvedeny také samostatné texty všech písniček s velkým a dobře čitelným textem. Notový zápis písniček je doplněný o akordové značky, a můžete je tak doprovázet také na kytaru, klávesové nástroje a další vhodné doprovodné nástroje.
V sešitě je uvedený odkaz, který Vám umožní stáhnout si demo nahrávky písniček (melodii hraje klarinet) a pouze klavírní doprovody ke všem písničkám v sešitě a můžete tak s dětmi cvičit písničky i v případě, že nemáte k dispozici klavíristu. Nahrávky byly pořízeny z notačního programu ve kterému byly písničky napsány.  

Petr Zapletal (*1965) je hudební skladatel, aranžér a pedagog. Vystudoval kompozici na konzervatoři v Brně a kromě skládání hudby učí také hru na zobcovou flétnu na Základní umělecké škole v Brně. Ve skladbách Petra Zapletala se prolínají prvky vážné hudby, především období baroka, ale i jazzu, rocku a popu.

399 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM118
Textař : Jakešová, Lenka
Text skladeb: česky
Počet skladeb: 10
Počet stran: 28
Formát: 21 x 30 cm
Hmotnost: 0.124