Nudle s mákem aneb zpěvník pro malé kuchaře + Audio Online / písničky pro dětský sbor (solový zpěv) a klavír

Kód: BM143
Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
zpěv / klavír
zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Český skladatel
Tento zpěvník Vám přináší deset povedených písniček (zpívaných receptů), které pro malé dětské kuchaře napsal skladatel Petr Zapletal na texty paní Lenky Jakešové.  Písničky jsou určené pro… zobrazit více
399 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Bramborový salát
2. Palačinka
3. Rizoto

Seznam skladeb (10)

  1. Bramborový salát
  2. Palačinka
  3. Rizoto
  4. Vařím si kaši
  5. Hruškový kompot
  6. Brambory s tvarohem
  7. Smaženice
  8. Míchaná vajíčka
  9. Polévka
  10. Nudle s mákem

Popis produktu

Tento zpěvník Vám přináší deset povedených písniček (zpívaných receptů), které pro malé dětské kuchaře napsal skladatel Petr Zapletal na texty paní Lenky Jakešové.  Písničky jsou určené pro dětský sbor nebo sólový zpěv s klavírním doprovodem. Na konci sešitu jsou uvedeny také samostatné texty všech písniček s velkým a dobře čitelným textem. Notový zápis písniček je doplněný o akordové značky, a můžete je tak doprovázet také na kytaru, klávesové nástroje a další vhodné doprovodné nástroje.
V sešitě je uvedený odkaz, který Vám umožní stáhnout si demo nahrávky písniček (melodii hraje klarinet) a pouze klavírní doprovody ke všem písničkám v sešitě a můžete tak s dětmi cvičit písničky i v případě, že nemáte k dispozici klavíristu. Nahrávky byly pořízeny z notačního programu ve kterému byly písničky napsány.  

Petr Zapletal (*1965) je hudební skladatel, aranžér a pedagog. Vystudoval kompozici na konzervatoři v Brně a kromě skládání hudby učí také hru na zobcovou flétnu na Základní umělecké škole v Brně. Ve skladbách Petra Zapletala se prolínají prvky vážné hudby, především období baroka, ale i jazzu, rocku a popu.

Lenka Jakešová (*1966) vystudovala Střední pedagogickou školu v Liberci a po ukončení studia pracovala jako učitelka v mateřské škole ve Frýdlantu v Čechách, kde dlouhá léta vedla pěvecký sbor Vlaštovky. V současné době pomáhá v mateřském centru Mateřídouška v Hejnicích, kde hraje a zpívá maminkám a jejich malým ratolestem. Lenka Jakešová je autorkou mnoha krásných písniček pro děti (některé již vyšly na CD) a věnuje se také psaní pohádek.