Něco je ve vzduchu (jaro) + Audio Online / dětský nebo dívčí sbor (SSA) a klavír (party pro rytmickou skupinu v PDF)

Kód: BM126 Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: zpěv / klavír
Obsazení: trio
sbor
Provedení: sada (partitura + party) + Audio Online
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
hudba pro děti, žáky a studenty
populární • rocková hudba
Série: Písničky na celý rok
Skladatel: Šimíček, Jaroslav
Čtyřdílný cyklus Písničky na celý rok Jaroslava Šimíčka na slova Dany Šimíčkové ve stylu 'crossover' propojuje tradiční prvky sborové tvorby se současnými hudebními trendy, které dnešní děti… zobrazit více

Audio ukázky

1. Něco je ve vzduchu (jaro)

Seznam skladeb (1)

  1. Něco je ve vzduchu (jaro)

Popis produktu

Čtyřdílný cyklus Písničky na celý rok Jaroslava Šimíčka na slova Dany Šimíčkové ve stylu 'crossover' propojuje tradiční prvky sborové tvorby se současnými hudebními trendy, které dnešní děti vyhledávají (R&B, gospel,…). Je určen školním, dětským nebo dívčím sborům, ale také komorním nebo velkým vokálním tělesům s doprovodem klavíru, rytmické skupiny nebo menšího orchestru.

První píseň cyklu "Něco je ve vzduchu " popisuje, jak silně to děti táhne ze školních lavic ven. Celý příběh umocňuje "groove", jejíž rockový odpich dodává písni patřičnou svěžest nastupujícího ročního období.
Set obsahuje partituru (sbor a klavír), 1x klavírní doprovod, 3x vokální part - pro každý hlas SSA jeden part.
Součástí sešitu jsou dva odkazy, jeden je na stažení nahrávky plné (demo) verze písničky a stažení klavírního doprovodu, a druhý odkaz je ke stažení partitury a partů pro doprovodnou skupinu (melodická linka, kytara, klávesy, basová kytara a bicí nástroje).

Samostatně lze dokoupit CD s nahrávkou všech čtyř skladeb cyklu Písničky na celý rok a to včetně skvělého "živého" doprovodu pro Váš sbor nebo vokální soubor (kod: SIM01CD).

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.

Dana Šimíčková (*1963) je zpěvačka, textařka a hudební pedagožka. Vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V současnosti vystupuje sólově se swingovovu formací Shadde Yadda, v duu se skupinou Two Voices a v triu s kapelou Prime Time Voice, s níž spolupracuje i jako textařka. Učí zpěv na základní umělecké škole, s dětmi pracuje také jako hudební lektor v předškolních zařízeních nebo jako hudební režisér v dabingu.

499 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM126
Textař : Šimíčková, Dana
Text skladeb: česky
Počet skladeb: 1
Počet stran: 44
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650271
Hmotnost: 0.202