Písničky na celý rok - CD s doprovody

Kód: SIM01CD
zpět na předchozí výběr
Hudební styl: populární • rocková hudba
jazz • blues • ragtime • swing
hudba pro děti, žáky a studenty
Provedení: CD
Série: Písničky na celý rok
CD Písničky na celý rok doplňuje stejnojmenný čtyřdílný cyklus písniček, který je určen dětským nebo dívčím školním a jiným sborům (komorním i velkým) s doprovodem. Písně jsou na CD… zobrazit více
299 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (8)

  1. Něco je vzduchu (jaro)
  2. Wakan Tanka (léto)
  3. Milý podzime (podzim)
  4. Hádej, kdo to je (zima)
  5. Něco je vzduchu (jaro) - instrumentální doprovod
  6. Wakan Tanka (léto) - instrumentální doprovod
  7. Milý podzime (podzim) - instrumentální doprovod
  8. Hádej, kdo to je (zima) - instrumentální doprovod

Popis produktu

CD Písničky na celý rok doplňuje stejnojmenný čtyřdílný cyklus písniček, který je určen dětským nebo dívčím školním a jiným sborům (komorním i velkým) s doprovodem. Písně jsou na CD nahrány ve dvou podobách, jako finální ukázková nahrávka v plné verzi a jako instrumentální podklad (k využití nejen při nácviku, ale především pro účely veřejného vystoupení). 
Veškeré nahrávky jsou pořízeny živě v nahrávacím studiu profesionálními hudebníky. Kromě autorů se na nahrávkách podíleli Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu pod vedením Věry Hrdinkové, jazzová kapela Prime Time Voice a klavírista Miroslav Lacko.

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.

Dana Šimíčková (*1963) je zpěvačka, textařka a hudební pedagožka. Vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V současnosti vystupuje sólově se swingovovu formací Shadde Yadda, v duu se skupinou Two Voices a v triu s kapelou Prime Time Voice, s níž spolupracuje i jako textařka. Učí zpěv na základní umělecké škole, s dětmi pracuje také jako hudební lektor v předškolních zařízeních nebo jako hudební režisér v dabingu.