%s1 / %s2


Mini Band Pieces 2 by Daniel Hellbach + CD / 4 skladby pro malý hudební soubor

Mini Band Pieces 2 by Daniel Hellbach + CD / 4 skladby pro malý hudební soubor


Náhled dovnitř
Kód ACM280
Vydavatel ACANTHUS
Hudební styl populární + rocková hudba
Hudební úprava melodie / klavír
Obsazení malý soubor (do 10 hudebníků)
Skladatel Hellbach, Daniel
Provedení sešit + CD


POPIS

Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými muzikanty velmi oblíbené.
Sešit Mini Band Pieces 2 Vám přináší čtyři originální, snadné a velmi příjemné skladbičky pro malý hudební soubor s volitelným obsazením.  Jednotlivé skladby mají 3-5 melodických hlasů plus klavírní doprovod a part pro basovou kytaru. Sešit obsahuje "herní" partituru (klavírní doprovod) plus samostatně vložené rozepsané party. Všechny přiložené party jsou napsané pro nástroje v C ladění a v souboru mohou hrát sopránová zobcová flétna, altová zobcová flétna, tenorová zobcová flétna, housle, xylofon, basová kytara.  Klavírní doprovod je doplněn o akordové značky a lze ho hrát také na klávesové nástroje, kytaru a další doprovodné nástroje. V sešitě jsou navíc uvedené internetové stránky vydavatele, na kterých lze stáhnout party pro klarinet, saxofon, cajon a bicí nástroje.
Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a podruhé pouze klavírní doprovod pro Vaši hru.  Některé rychlejší skladby jsou na CD nahrány také v pomalejším tempu pro snadnější nácvik skladby.Doba dodání:
Není skladem.

Předpokládaná dodací doba je 28 dnů.

Vaše cena
799 Kč
Další informace:

Kód
ACM280
Počet skladeb
4
Počet stran
35
Jazyk
anglicky
německy
Velikost
23 x 30 cm
EAN
NEC