Mini Band Pieces 3 by Daniel Hellbach + CD / 4 skladby pro malý hudební soubor

Kód: ACM281 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ACANTHUS
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: malý soubor (do 10 hudebníků)
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: populární • rocková hudba
Skladatel: Hellbach, Daniel
Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými… zobrazit více

Audio ukázky

1. Caribbean Drink
2. Twilight
3. Knight and the Maiden

Seznam skladeb (4)

  1. Caribbean Drink
  2. Twilight
  3. Knight and the Maiden
  4. Takatschika

Popis produktu

Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými muzikanty velmi oblíbené.
Sešit Mini Band Pieces 3 Vám přináší čtyři originální, snadné a velmi příjemné skladbičky pro malý hudební soubor s volitelným obsazením. Sešit obsahuje "herní" partituru (klavírní doprovod) plus samostatně vložené rozepsané party. Všechny přiložené party jsou napsané pro nástroje v C ladění a v souboru mohou hrát sopránová zobcová flétna, altová zobcová flétna, tenorová zobcová flétna, housle, basová kytara.  Klavírní doprovod je doplněn o akordové značky a lze ho hrát také na klávesové nástroje, kytaru a další doprovodné nástroje. V sešitě jsou navíc uvedené internetové stránky vydavatele, na kterých lze stáhnout party pro klarinet, saxofon, cajon a bicí nástroje.
Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a podruhé pouze klavírní doprovod pro Vaši hru.  Některé rychlejší skladby jsou na CD nahrány také v pomalejším tempu pro snadnější nácvik skladeb.

799 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: