Lidové písně pro kytarový soubor / čtyři písničky pro čtyři kytary

Kód: BM103 Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: kvartet
Obtížnost: začátečník
Provedení: sada (partitura + party)
Hudební styl: lidová hudba + spirituály + folk + country
František Lukáš (1977) začal hrát na kytaru jako samouk od 12 let. Hrál rock, folk, jazz a teprve mnohem později propadl kouzlu klasické kytary a vážné hudby. Vystudoval Konzervatoř v Českých… zobrazit více

Audio ukázky

1. Andulko šafářova
2. Černé oči
3. Čerešničky

Seznam skladeb (4)

  1. Andulko šafářova
  2. Černé oči
  3. Čerešničky
  4. Teče voda teče

Popis produktu

František Lukáš (1977) začal hrát na kytaru jako samouk od 12 let. Hrál rock, folk, jazz a teprve mnohem později propadl kouzlu klasické kytary a vážné hudby. Vystudoval Konzervatoř v Českých Budějovicích a poté pokračoval ve studiu hry na kytaru (prof. Štěpán Rak) a skladby (prof. Hanuš Bartoň) na Akademii múzických umění v Praze. Od roku 2009 působí jako pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Kromě intenzivní pedagogické práce se věnuje také sólové koncertní činnosti a komorní hudbě. V oblasti kompozice je jeho záběr velmi široký, od sólových skladeb, přes komorní a vokální kompozice až po orchestrální díla. Jako kytarista i jako skladatel získal řadu ocenění na domácích i mezinárodních soutěžích (Anglo-Czechoslovakia Trust 2001, Generace 2006, A Temporevue competition 2006, a další…).
Tento titul Vám přináší čtyři známé české lidové písně ve snadném aranžmá pro čtyři kytary. Písničky pro začínající kytaristy upravil František Lukáš. 

10,12 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM103
Aranžér: Lukáš, František
Počet skladeb: 4
Počet stran: 8
Jazyk titulu: anglicky
česky
Formát: 30 x 21 cm
ISMN: 9790660650028