Lukáš, František: Dvě skladbičky pro kytarové trio

Kód: BM104 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: trio
Obtížnost: začátečník
Provedení: sada (partitura + party)
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Série: Český skladatel
Skladatel: Lukáš, František
Tento sešit Vám přináší dvě snadné a originální skladbičky pro tři kytary, které pro Vás napsal český skladatel, kytarista a pedagog František Lukáš. Písničky jsou ideální k seznámení začínajících… zobrazit více

Audio ukázky

1. Cestou do školy / On the Way to School
2. Menuetík / Little Menuet

Seznam skladeb (2)

  1. Cestou do školy / On the Way to School
  2. Menuetík / Little Menuet

Popis produktu

Tento sešit Vám přináší dvě snadné a originální skladbičky pro tři kytary, které pro Vás napsal český skladatel, kytarista a pedagog František Lukáš. Písničky jsou ideální k seznámení začínajících kytaristů se hrou v souboru a jsou vhodné pro třídní koncerty, recitály a soutěže. 

František Lukáš (1977) začal hrát na kytaru jako samouk od 12 let. Hrál rock, folk, jazz a teprve mnohem později propadl kouzlu klasické kytary a vážné hudby. Vystudoval Konzervatoř v Českých Budějovicích a poté pokračoval ve studiu hry na kytaru (prof. Štěpán Rak) a skladby (prof. Hanuš Bartoň) na Akademii múzických umění v Praze. Od roku 2009 působí jako pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Kromě intenzivní pedagogické práce se věnuje také sólové koncertní činnosti a komorní hudbě. V oblasti kompozice je jeho záběr velmi široký, od sólových skladeb, přes komorní a vokální kompozice až po orchestrální díla. Jako kytarista i jako skladatel získal řadu ocenění na domácích i mezinárodních soutěžích (Anglo-Czechoslovakia Trust 2001, Generace 2006, A Temporevue competition 2006, a další…).

269 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM104
Počet skladeb: 2
Počet stran: 10
Jazyk titulu: anglicky
česky
Formát: 30 x 21 cm
ISMN: 9790660650035
Hmotnost: 0.098 kg