FILMOVÝ KLAVÍR 3 aneb další melodie z velkých filmů pro malé pianisty

Kód: GW556321
Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: G+W s.r.o.
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Filmový klavír a další...
Třetí díl série Filmový klavír Vám přináší další kolekci známých filmových a televizních melodií pro mírně pokročilé klavíristy v úpravě Radima Linharta. V sešitě najdete melodie z filmů Jurský… zobrazit více
199 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (15)

  1. Skyfall
  2. Jurský Park
  3. Star Wars
  4. Star Wars (Klony útočí)
  5. Inception
  6. Kung Fu Panda
  7. Četník ze Saint Tropez
  8. Simpsonovi
  9. Indiana Jones
  10. James Bond
Otevřít seznam skladeb (15)

Popis produktu

Třetí díl série Filmový klavír Vám přináší další kolekci známých filmových a televizních melodií pro mírně pokročilé klavíristy v úpravě Radima Linharta. V sešitě najdete melodie z filmů Jurský Park, James Bond (Skyfall), Hvězdné Války, Simpsonovi, Sherlock Holmes, Indiana Jones a další.  

Radim Linhart (*1963) je český skladatel, klavírista, aranžér a pedagog. Jako klavírista účinkuje s řadou předních orchestrů a skupin a doprovází spoustu předních osobností české hudební scény. Jako skladatel se pohybuje především v oblasti muzikálové skladby, je autorem více než deseti dětských muzikálů a napsal také velké množství hudby pro divadlo, televizi a film. Jako aranžér se věnuje především úpravám populární a scénické hudby pro nejrůznější obsazení, od sólových skladeb po aranžmá pro velké orchestry. Má vlastní nahrávací studio. V roce 2004 překonal světový rekord jako klavírista s největším repertoárem na světě - dokázal zahrát zpaměti více než 3200 skladeb.