Dvořáková, Markéta: KONÍČCI + Audio Online / snadné přednesové skladbičky pro zobcovou flétnu a klavír

Kód: BM137
Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: instruktivní skladby
hudba pro děti, žáky a studenty
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
začátečník
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Český skladatel
KONÍČCI je kolekce devíti jednoduchých a příjemných přednesových skladbiček, které pro začínající a mírně pokročilé hráče na zobcovou flétnu s klavírním doprovodem napsala Markéta Dvořáková … zobrazit více
399 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM137
Skladatel: Dvořáková, Markéta
Počet skladeb: 9
Počet stran: 44
Jazyk titulu: česky
anglicky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650387
Hmotnost: 200 g

Audio ukázky

1. Veselý koníček | Happy horse
2. Smutný koníček | Sad horse
3. Pohádkový koníček | Fairytale horse

Seznam skladeb (9)

  1. Veselý koníček | Happy horse
  2. Smutný koníček | Sad horse
  3. Pohádkový koníček | Fairytale horse
  4. Pyšný koníček | Proud horse
  5. Mazlivý koníček | Cuddly horse
  6. Spící koníček | Sleepy horse
  7. Nerozhodný koníček | Indecisive horse
  8. Zlobivý koníček | Naughty horse
  9. Nespoutaný koníček | Unbridled horse

Popis produktu

KONÍČCI je kolekce devíti jednoduchých a příjemných přednesových skladbiček, které pro začínající a mírně pokročilé hráče na zobcovou flétnu s klavírním doprovodem napsala Markéta Dvořáková . Součásti sešitu je odkaz ke stažení nahrávek v demo (plné) verzi a pouze klavírní doprovod pro Vaši hru s doprovodem. U některých rychlejších skladbiček je klavírní doprovod nahraný také v pomalejším tempu pro snadnější nácvik skladeb. 

Markéta Dvořáková (*1977) je hudební skladatelka a učitelka klavíru pocházející z Opavy. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě obor skladba a hra na klavír, ve studiu dále pokračovala na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, kde studovala kompozici. V současné době vyučuje na Základní umělecké škole v Polance, kde učí hru na klavír. Na ostravské konzervatoři učí intonaci, rytmus a sluchovou analýzu. Na JAMU v Brně učí hudební teorii, teorii kompozice, instrumentaci a aranžování skladeb a harmonii. Dvořáková skládá skladbičky a písničky hlavně pro své dcery a žáky na ZUŠ, baví ji však i psaní oper. Sama napsala „Žirafí operu“ a další tři opery napsala ve spolupráci se skladatelem Ivo Medkem. Ráda skládá pro vokální soubory dětské i dospělé, nejčastěji pro ženský vokální ansámbl Notabene, ve kterém také zpívá. Za své skladatelské úspěchy již získala několik ocenění. Zmiňme například nominaci na Cenu Alfréda v kategorii Talent roku v roce 2002 (za Žirafí operu) nebo udělení Výroční ceny OSA v kategorii „Nejúspěšnější mladý autor vážné hudby" v roce 2006. V roce 2018 zvítězila v mezinárodní soutěži Opus ignotum s úpravou lidové písně „Prší, prší“ pro ženský sbor a v roce 2021 získala za cyklus “Živůtky“ pro dva ženské hlasy 2. cenu ve skladatelské soutěži Stonavská Barborka.