DUETTA - Emil Hradecký + Audio Online / Eb hlas - skladby pro dva nástroje stejného ladění a klavír (PDF)

Kód: BM004
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
latinsko-americká hudba • flamenco
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
duet
Provedení: sešit + Audio Online
Série: DUETTA
Český skladatel
Tento titul Vám nabízí tři velmi příjemné, osvěžující a rytmické skladby Emila Hradeckého napsané pro dva nástroje stejného ladění s klavírním doprovodem. Součastí sešitu je odkaz ke stažení nahrávek… zobrazit více
299 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Argentinské tango /Argentine Tango
2. Dva klauni /Two Clowns
3. Hrajeme v rytmu samby /Playing to the…

Seznam skladeb (3)

  1. Argentinské tango /Argentine Tango
  2. Dva klauni /Two Clowns
  3. Hrajeme v rytmu samby /Playing to the rhythm of samba

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí tři velmi příjemné, osvěžující a rytmické skladby Emila Hradeckého napsané pro dva nástroje stejného ladění s klavírním doprovodem. Součastí sešitu je odkaz ke stažení nahrávek v několika provedeních - v demo verzi, bez prvního hlasu, bez druhého hlasu a pouze klavírní doprovod. Rychlejší skladby (Dva klauni a Hrajeme v rytmu samby) jsou nahrány také v mírnějším tempu pro snadnější nácvik nebo předvedení skladby v pomalejším tempu. Dueta lze cvičit a hrát také sólově s nahrávkou prvního nebo druhého hlasu. Part pro klavírní doprovod je ke stažení online ve formátu PDF.

V sérii DUETTA byly vydány sešity pro nástroje v ladění C, Bb a Eb. Všechny tři sešity pro jednotlivá ladění lze mezi sebou vzájemně kombinovat a DUETTA jsou hratelná v kombinaci jakýchkoliv dvou nástrojů uvedených ladění.

Emil Hradecký (*1953) je český hudební skladatel, aranžér a učitel hry na klavír, který se ve své tvorbě často inspiruje taneční hudbou a jazzem. Tvorba Emila Hradeckého je však velmi rozsáhlá a jeho „nejazzové“ skladby jsou velmi melodické, příjemné na poslech a oblíbené mezi učiteli a jejich žáky.