%s1 / %s2


DUETTA - Emil Hradecký + CD // Eb hlas - skladby pro dva nástroje stejného ladění - dueta

DUETTA - Emil Hradecký + CD // Eb hlas - skladby pro dva nástroje stejného ladění - dueta


Náhled dovnitř
Kód BM004
Vydavatel eNoty.eu
Serie DUETTA
Český skladatel
Hudební styl hudba pro děti, žáky a studenty
latinsko-americká hudba + flamenco
Hudební úprava melodie
Obsazení duet
solo
Skladatel Hradecký, Emil
Provedení sešit + CD
Doporučujeme


POPIS

Emil Hradecký (*1953) je významný a úspěšný český skladatel a učitel hudby, který se ve své tvorbě často inspiruje taneční hudbou a jazzem.
Tento titul Vám nabízí tři velmi příjemné, osvěžující a rytmické skladby Emila Hradeckého napsané pro dva nástroje stejného ladění s klavírním doprovodem na přiloženém CD.  Na přiloženém CD jsou jednotlivé skladby nahrány vždy několikrát - v plné verzi,  bez prvního hlasu,  bez druhé ho hlasu a pouze klavírním doprovod.  Rychlejší skladby (Dva klauni a Hrajeme v rytmu samby) jsou na CD nahrány také v mírnějším tempu pro snadnější nácvik nebo předvedení sklaby v pomalejším tempu. Dueta lze hrát také sólově s volitelným druhým hlasem a klavírním doprovodem na CD.
V sérii DUETTA  byly vydány sešity  pro nástroje v ladění C, Bb a Eb s přiloženým doprovodným CD a sešit s klavírním doprovodem.  Všechny tři sešity pro jednotlivá ladění lze mezi sebou vzájemně kombinovat a DUETTA jsou hratelná v kombinaci jakýchkoliv dvou nástroje uvedených ladění.  K sešitům lze dokoupit sešit s klavírním doprovodem (BM005)
ISMN 979-0-706544-03-8Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
269 Kč
Další informace:

Kód
BM004
Počet skladeb
3
Počet stran
14
Jazyk
česky
Velikost
21 x 29 cm
EAN
9790706544038