DUETTA - Emil Hradecký + CD // C hlas - skladby pro dva nástroje stejného ladění - dueta

Kód: BM002 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
duet
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: latinsko-americká hudba + flamenco
hudba pro děti, žáky a studenty
Serie: Český skladatel
DUETTA
Skladatel: Hradecký, Emil
Emil Hradecký (*1953) je významný a úspěšný český skladatel a učitel hudby, který se ve své tvorbě často inspiruje taneční hudbou a jazzem. Tento titul Vám nabízí tři velmi příjemné, osvěžující a… zobrazit více

Audio ukázky

1. Argentinské tango
2. Dva klauni
3. Hrajeme v rytmu samby

Seznam skladeb (3)

  1. Argentinské tango
  2. Dva klauni
  3. Hrajeme v rytmu samby

Popis produktu

Emil Hradecký (*1953) je významný a úspěšný český skladatel a učitel hudby, který se ve své tvorbě často inspiruje taneční hudbou a jazzem.
Tento titul Vám nabízí tři velmi příjemné, osvěžující a rytmické skladby Emila Hradeckého napsané pro dva nástroje stejného ladění s klavírním doprovodem na přiloženém CD.  Na přiloženém CD jsou jednotlivé skladby nahrány vždy několikrát - v plné verzi,  bez prvního hlasu,  bez druhé ho hlasu a pouze klavírním doprovod.  Rychlejší skladby (Dva klauni a Hrajeme v rytmu samby) jsou na CD nahrány také v mírnějším tempu pro snadnější nácvik nebo předvedení skladby v pomalejším tempu. Dueta lze hrát také sólově s volitelným druhým hlasem a klavírním doprovodem na CD.
V sérii DUETTA  byly vydány sešity  pro nástroje v ladění C, Bb a Eb s přiloženým doprovodným CD a sešit s klavírním doprovodem.  Všechny tři sešity pro jednotlivá ladění lze mezi sebou vzájemně kombinovat a DUETTA jsou hratelná v kombinaci jakýchkoliv dvou nástroje uvedených ladění.  K sešitům lze dokoupit sešit s klavírním doprovodem (BM005)
ISMN 979-0-706544-01-4

11,25 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM002
Počet skladeb: 3
Počet stran: 14
Jazyk titulu: česky
anglicky
Formát: 21 x 29 cm
EAN: 9790706544014
ISMN: 979-0-706544-01-4
Hmotnost: 0.106