BASS METHOD BOOK 2 + Audio Online (2nd edtion)

Kód: 00695070
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Hal Leonard Bass Method
Noty do školy
THE HAL LEONARD BASS METHOD je série vytvořená pro všechny zájemce, kteří se učí hrát na elektrickou basovou kytaru. Tato série byla napsána Ed Friedland, uznávaným hráčem na basovou kytaru a… zobrazit více
669 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

THE HAL LEONARD BASS METHOD je série vytvořená pro všechny zájemce, kteří se učí hrát na elektrickou basovou kytaru. Tato série byla napsána Ed Friedland, uznávaným hráčem na basovou kytaru a učitelem na Berklee College of Music, na základě jeho mnoholetých zkušeností se studenty všech věkových kategorií a navíc je doplněna o nejlepší učební nápady a poznatky pro basovou kytaru z celého světa.
Druhý díl navazuje na díl první, ale sešit lze samozřejmě použít také samostatně, má-li hráč na basovou kytaru základy, které učí díl první.  Druhý díl Vás seznamí se hrou podle podle akordových značek (akordových baskytarových boxů),  hrou v páte pozici, naučíte se hrát durové a  mollové stupnice, zvládnete klasickou bluesovou linku a shuffle rytmus. V sešitě je uveden kód a stránky vydavatele, na kterých je možné si poslechnout případně stáhnout nahrávky.