Wohlfahrt Franz - 60 etud op. 45 pro housle

Kód: H181
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
noty pro hudební školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Noty do školy
Etudy Franze Wohlfahrta jsou stále velmi potřebnou pomůckou pro rozvíjení základní techniky houslové hry. Patří k nejoblíbenější literatuře většiny houslových pedagogů. V tomto vydání jsou nově… zobrazit více

Popis produktu

Etudy Franze Wohlfahrta jsou stále velmi potřebnou pomůckou pro rozvíjení základní techniky houslové hry. Patří k nejoblíbenější literatuře většiny houslových pedagogů. V tomto vydání jsou nově upraveny prstoklady a u většiny etud jsou uvedeny doporučené způsoby cvičení, přičemž první z nich je vždy zaměřen na intonaci. Další způsoby cvičení pomohou zvládnout etudy jako celek. První etudy, které se doporučují hrát v pomalejším tempu, jsou doplněny větším počtem cvičebních způsobu. Druhá část Etud je zaměřena na procvičení hry v prvních třech polohách.

Franz Wohlfahrt (1833 - 1884) byl německý romantický skladatel a učitel hudby na housle a violu. Byl synem učitele klavíru Heinricha Wohlfahrta. Jeho nejznámějších dílem je "60 etud pro housle, op. 45", které se dodnes často používají k výuce hry na smyčcové nástroje.

369 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: H181
Autor / Editor: Wohlfahrt, Franz
Počet skladeb: 60
Počet stran: 56
Jazyk titulu: česky
Formát: 23 x 30 cm
ISMN: 9790260101579
Hmotnost: 284 g