Všeobecná hudební nauka - Věra Grigová

Kód: 676602
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALDA
Hudební styl: knihy o hudbě
výukové • instruktážní tituly a školy
Provedení: kniha - měkká vazba
Série: Noty do školy
Tato učebnice je zpracována v návaznosti na učební osnovy hudební nauky pro konzervatoře. Autorka v ní vychází z dlouholetých pedagogických zkušeností na pražské konzervatoři. Jejím cílem je… zobrazit více
299 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 676602
Autor / Editor: Grigová, Věra
Počet stran: 225
Jazyk titulu: česky
Formát: 15 x 21 cm
EAN: 9788090676602
Hmotnost: 0.304

Popis produktu

Tato učebnice je zpracována v návaznosti na učební osnovy hudební nauky pro konzervatoře. Autorka v ní vychází z dlouholetých pedagogických zkušeností na pražské konzervatoři. Jejím cílem je nabídnout studentům vyčerpávající informace k příslušným tématům, aby se pedagogové mohli v hodině zabývat  především praktickým procvičováním. Záměrně je zde uváděna odborná terminologie, užívaná na vyšších typech uměleckých škol. Učebnice je vhodná pro studenty konzervatoře, vyšší ročníky ZUŠ, zejména pro žáky, kteří se připravují ke studiu na vysokou školu uměleckého směru, a pro studenty nových typů gymnázií s rozšířenou výukou estetických předmětů.
Učebnice je rozvržena do pěti kapitol, v nichž je systematicky uvedeno vše, co by měli studenti vědět ze základní hudební teorie, než začnou studovat vyšší hudební teorii - harmonii a kontrapunkt. Jedná se o publikaci, která v takto ucelené a podrobné formě nebyla u nás vydána již desítky let.