Ultimate Bass Play-Along: Pink Floyd + CD / basová kytara + tabulatura

Kód: 32186
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: zpěv / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit + CD
Umělec: PINK FLOYD
Ultimate Bass Play-Along je série titulů zaměřená na hráče na basovou kytaru a poskytuje jim vše co potřebují k tomu, aby si snadno a bez problému zahráli své oblíbené skladby. V tomto sešitě… zobrazit více
869 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 32186
Počet skladeb: 9
Počet stran: 43
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 038081352985
ISBN: 9780739059401

Audio ukázky

1. Another Brick in the Wall (Part 2)
2. Comfortably Numb
3. The Fletcher Memorial Home

Seznam skladeb (9)

  1. Another Brick in the Wall (Part 2)
  2. Comfortably Numb
  3. The Fletcher Memorial Home
  4. Have a Cigar
  5. Money
  6. See Emily Play
  7. Time
  8. Wish You Were Here
  9. Young Lust

Popis produktu

Ultimate Bass Play-Along je série titulů zaměřená na hráče na basovou kytaru a poskytuje jim vše co potřebují k tomu, aby si snadno a bez problému zahráli své oblíbené skladby. V tomto sešitě naleznete autentický notový přepis včetně tabulatury, akordových značek a melodické linky s textem devíti velmi známých skladeb skupiny PINK FLOYD. K titulu jsou přiložena dvě CD, na prvním jsou všechny skladby nahrány v plném, skvělém a téměř originálním znění a na druhém CD jsou všechny skladby nahrány bez partu basové kytary pro Vaši hru. Pro přehrávání skladby na PC nebo MAC je zde přiložen prográmek TNT (Tone 'N' Tempo), který Vám umožní změnu tempa skladby oběma směry, zvolit si jednoduše smyčku části skladby pro její nácvik,změnit tóninu skladby, případně přepínat mezi plnou verzí a play-along verzí skladby.  

 

PINK FLOYD je úspěšná anglická skupina založená v roce 1965 a s malými přestávkami je stále koncertující (2022). Patří mezi nejvýznamější průkopníky a inovátory hudebního stylu Progresive rock. Pink Floyd patří mezi nejúspěšnější rockové skupiny celé hudební historie.