THRILLER (Michael Jackson) - jazzový orchestr / partitura a party

Kód: 07470713
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party) + Audio Online
Série: Discovery Jazz Series
Umělec: Jackson, Michael
THRILLER je  jeden z největších hitů od popového krále Michaela Jacksona. Nyní Vám tento hit přinášíme ve snadné a dobře hratelném aranžmá pro jazzových orchestr. Set obsahuje partituru včetně… zobrazit více
1 690 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07470713
Skladatel: Temperton, Rod
Aranžér: Murtha, Paul
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.278

Audio ukázky

1. Thriller

Seznam skladeb (1)

  1. Thriller

Popis produktu

THRILLER je  jeden z největších hitů od popového krále Michaela Jacksona. Nyní Vám tento hit přinášíme ve snadné a dobře hratelném aranžmá pro jazzových orchestr. Set obsahuje partituru včetně všech rozepsaných partů. Skladba je aranžována pro obsazení: 5 saxofonů / 3 trubky / 3 trombony / rytmická sekce a je hratelná již pro obsazení 3 saxofony / 2 trubky / 1 trombon / piano a bicí. Na zadní straně obálky je uveden kód a adresa internetových stránek, na které je možné si poslechnout a případně stáhnout všechny nahrávky tohoto titulu.

Michael Jackson (1958-2009) byl americký zpěvák, skladatel a tanečník afroamerického původu. Patři mezi komerčně nejúspěšnější umělce populární hudby a je často také označován jako "král popu". Za svoji kariéru získal celkem 13 cen Grammy a 26 cen American Music Award.