THE TOTAL JAZZ BASSIST + CD / basová kytara + tabulatura

Kód: 26063
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
výukové • instruktážní tituly a školy
Provedení: kniha + CD
THE TOTAL JAZZ BASSIST je titul, který Vám nabízí komplexní a velmi srozumitelný přístup ke zvládnutí hry na basovou kytaru nebo kontrabas v jazzu.  Publikace obsahuje spoustu rad, příkladů a… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

THE TOTAL JAZZ BASSIST je titul, který Vám nabízí komplexní a velmi srozumitelný přístup ke zvládnutí hry na basovou kytaru nebo kontrabas v jazzu.  Publikace obsahuje spoustu rad, příkladů a poznatků, které Vám pomohou se stát všestranný basistou a pokrývá takové jazzové styly jako jsou bebop, latin, funk a fusion.  Naučíte se rozvíjet walking (kráčející) bass, vyzkoušíte si různé příklady pro sólovou i doprovodnou hru, pro hlavní a vedlejší akordové postupy a získáte spoustu dalších pro jazz basisty důležitých znalostí a vědomostí. Na přiloženém CD je nahrána většina v sešitě uvedených příkladů, pro Vaši představu jak mají správně znít. Většina notového záznamu v sešitě je napsána ve formátu melodická linka, akordové značky a tabulatura. 

Timothy Dorcen Langbene Ferguson (*16. listopadu 1963) je australský komik, filmový režisér, scenárista, autor a učitel scenáristiky.

899 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 26063
Autor / Editor: Overthrow, Dave
Ferguson, Tim
Počet stran: 127
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 450 g