The Simpsons - Professional Editions - Jazz Band

Kód: 07011492
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Professional Editions for Jazz Ensemble
Známá melodie z úspěšného a velmi populárního televizního seriálu The Simpsons. Titul z nejnáročnější nabízené série pro jazz bandy - Professional Editions. Každý titul této série je obsahuje… zobrazit více

Audio ukázky

1. The Simpsons

Seznam skladeb (1)

  1. The Simpsons

Popis produktu

Známá melodie z úspěšného a velmi populárního televizního seriálu The Simpsons. Titul z nejnáročnější nabízené série pro jazz bandy - Professional Editions. Každý titul této série je obsahuje vynikající, ale náročnější aranžmá pro jazzové orchestry. Každý titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů (5x sax, 4x trumpet, 4x trombone, rhythm section) Náročné, ale výborné !!! 

Danny Elfman, celým jménem Daniel Robert Elfman (*1953) je americký hudebník, zpěvák a hudební skladatel. Byl dlouholetým členem kapely Oingo Boingo. Ač nemá hudební vzdělání, patří ke stylově nejzajímavějším skladatelům filmové hudby. Velmi často spolupracuje s režisérem Timem Burtonem, Samem Raimim nebo Gusem Van Santem. Napsal hudbu k filmům Pee-Weeho velké dobrodružství, Batman, Střihoruký Edward, Big Fish a Wednesday, Spider-Man a Spider-Man 2 a Doktor Strange v multivesmíru šílenství,Dobrý Will Hunting, Muži v černém, Padesát odstínů šedi a dalším … Je také autorem úvodní znělky kresleného seriálu Simpsonovi a znělky k televiznímu seriálu Zoufalé manželky.

2 690 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07011492
Skladatel: Elfman, Danny
Aranžér: Hooper, Les
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 31 cm