The Complete Keyboard Player: The BEATLES - zpěv/akordy

Kód: NO18509
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: WISE PUBLICATIONS
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: The Complete Keyboard Player
Umělec: Beatles
Kolekce téměř 20 velkých hitů skupiny BEATLES. Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky. Na konci sešitu je uveden seznam všech akordových značek použitých ve… zobrazit více
399 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: NO18509
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Baker, Kenneth
Počet skladeb: 19
Počet stran: 40
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9780711911543
ISBN: 0-7119-1154-1
Hmotnost: 168 g

Seznam skladeb (19)

  1. A Hard Day's Night
  2. And I Love Her
  3. Blackbird
  4. Day Tripper
  5. From Me To You
  6. Help!
  7. Here There And Everywhere
  8. Hey Jude
  9. I Want To Hold Your Hand
  10. Lady Madonna
Otevřít seznam skladeb (19)

Popis produktu

Kolekce téměř 20 velkých hitů skupiny BEATLES. Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky. Na konci sešitu je uveden seznam všech akordových značek použitých ve skladbách v tomto sešitě včetně jejich grafického zobrazení a prstokladu. Povedený titul vhodný pro všechny druhy a typy keybordů a elektronických klávesových nástrojů.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.