Telemann: Concerto in G major for Viola, Strings and Basso continuo / viola a klavír

Kód: BA5878a
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Barenreiter Urtext
Tento titul Vám přináší Telemannův koncert G-dur pro violu, smyčce a basso continuo v úpravě pro violu a klavír. Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatně vložený part pro violu. zobrazit více
629 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BA5878a
Skladatel: Telemann, Georg Philipp
Počet skladeb: 4
Počet stran: 20
Formát: 24 x 31 cm
ISMN: 9790006507191

Seznam skladeb (4)

  1. Concerto in G major - Largo
  2. Concerto in G major - Allegro
  3. Concerto in G major - Andante
  4. Concerto in G major - Presto

Popis produktu

Tento titul Vám přináší Telemannův koncert G-dur pro violu, smyčce a basso continuo v úpravě pro violu a klavír. Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatně vložený part pro violu.

Georg Philipp Telemann (1681 – 1767 ) byl německý hudební skladatel a varhaník. Telemann byl hudební samouk, vystudoval práva na univerzitě v Lipsku. Byl jedním z nejhranějších skladatelů své doby, současníkem Johanna Sebastiana Bacha a Georga Friedricha Händela. Přestože je Bach obecně považován za významnějšího skladatele, byl Telemann pro své hudební schopnosti během celého svého života mnohem proslulejší. Telemann velice často cestoval a na svých cestách byl ovlivňován řadou jiných hudebních stylů, které pak využíval ve vlastních skladbách. Jeho dílo je velmi rozsáhlé. Složil 12 ročníků chrámových kantát, 46 pašijí, 35 oratorií, 50 oper, 15 mší a téměř 1000 menších děl. Je představitelem pozdně barokní hudby.