STAR WARS - A Musical Journey + Audio Online / klarinet

Kód: 32104
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: melodie
melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: FILMOVE HITY
STAR WARS
Star Wars - A Musical Journey je série titulů, která Vám nabízí známé filmové melodie z prvních šesti dílů neobyčejně úspěšné filmové ságy STAR WARS (Hvězdné války). Tituly… zobrazit více

Audio ukázky

1. Star Wars (Main Theme)
2. Jar Jar’s Introduction
3. Augie’s Great Municipal Band

Seznam skladeb (16)

  1. Star Wars (Main Theme)
  2. Jar Jar’s Introduction
  3. Augie’s Great Municipal Band
  4. Qui-Gon’s Funeral
  5. Duel of the Fates
  6. Anakin’s Theme
  7. The Flag Parade
  8. The Arena
  9. Across the Stars
  10. The Meadow Picnic
Otevřít seznam skladeb (16)

Popis produktu

Star Wars - A Musical Journey je série titulů, která Vám nabízí známé filmové melodie z prvních šesti dílů neobyčejně úspěšné filmové ságy STAR WARS (Hvězdné války). Tituly této série jsou upraveny pro dvě nástrojové skupiny. Dechové nástroje: Flute, Clarinet, Alto Sax, Tenor Sax, Trumpet, Horn in F, Trombone, Piano Accompaniment a Smyčcové nástroje: Violin, Viola, Cello. Všechny sešity uvnitř každé nástrojové skupiny jsou vzájemně kompatibilní a hudebníci tak mohou hrát melodie společně nebo sólo. 
V sešitě je uveden kód a stránky vydavatele, na kterých je možné si poslechnout případně stáhnout nahrávky. K sešitům pro dechové nástroje lze dokoupit samostatný sešit s klavírním doprovodem (32122).

John Towner Williams (*8.února 1932) je americký hudební skladatel, který proslul jako autor filmové hudby. Složil hudbu k více než stovce filmů a získal celou řadu ocenění. Má 25 cen Grammy. Do roku 2020 byl 52krát nominován na Oscara, což je druhý nejlepší individuální výsledek, po Waltu Disneym. Pětkrát získal Oscara.