SONATINE pour Mandoline by Ludwig van Beethoven

Kód: F71850
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Editions Robert Martin
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Provedení: noty
Ludwig van Beethoven (1770 - 1827) - jeden z největších skladatelů klasické hudby, který hudebně dalece předstihl svou dobu a proto dlouho zůstával nepochopen a neuznáván. Je znám především jeho… zobrazit více

Seznam skladeb (1)

  1. SONATINE pour mandoline

Popis produktu

Ludwig van Beethoven (1770 - 1827) - jeden z největších skladatelů klasické hudby, který hudebně dalece předstihl svou dobu a proto dlouho zůstával nepochopen a neuznáván. Je znám především jeho velkými díly,  klavírními sonatinami a koncerty, které jsou trvale součástí koncertních repertoárů. Tento titul Vám nabízí jeho Sonatinu pro mandolínu.

Ludwig van Beethoven (1770 - 1827) byl německý hudební skladatel a klavírista, období přechodu od hudebního klasicismu k romantismu. Je jedním z nejobdivovanějších skladatelů v historii a jeho skladby patří k nejhranějším z repertoáru klasické hudby Beethovenova tvorba obsahuje 9 symfonií, 32 klavírních sonát, 5 klavírních koncertů, 10 sonát pro klavír a housle, dále sem patří bezpočet smyčcových kvartetů, vokální i divadelní hudbu a mnoho dalších drobných skladeb.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: F71850
Skladatel: Beethoven, Ludwig van
Autor / Editor: Schneider, Christian
Počet skladeb: 1
Počet stran: 2
Jazyk titulu: francouzsky
Formát: 21 x 30 cm
Hmotnost: 0.026