Somebody To Love / SATB* + piano/chords

Kód: 08202531
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: kvartet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Umělec: Queen
Velký hit skupiny QUEEN Vám nyní nabízíme ve skvělé úpravě v jaké jste tuto píseň mohli slyšet ve úspěšné muzikálové sérii GLEE. Aranžmá skladby je napsáno pro SATB vokální soubor plus klavírní… zobrazit více
129 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08202531
Skladatel: Mercury, Freddie
Textař : Mercury, Freddie
Aranžér: Emerson, Roger
Počet skladeb: 1
Počet stran: 20
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 884088467661
Hmotnost: 40 g

Audio ukázky

1. Somebody To Love

Seznam skladeb (1)

  1. Somebody To Love

Popis produktu

Velký hit skupiny QUEEN Vám nyní nabízíme ve skvělé úpravě v jaké jste tuto píseň mohli slyšet ve úspěšné muzikálové sérii GLEE. Aranžmá skladby je napsáno pro SATB vokální soubor plus klavírní doprovod a akordové značky. Délka skladby je cca 4:40 minuty.  

Queen je britská rocková hudební skupina, založená roku 1970 v Londýně. V její původní sestavě byli Freddie Mercury (zpěv, klavír), Brian May (kytara, zpěv), John Deacon (baskytara, klávesy) a Roger Taylor (bicí, zpěv). Skupina se stala slavnou skupinou díky originální tvorbě, Mercuryho hlasovému projevu a rozsahu (něco málo přes 3 oktávy) a v neposlední řadě i díky svým koncertům. Charakteristický zvuk skupiny udávala elektrická kytara Red Special Briana Maye, vyrobená z 200 let starého dubu.

Freddie Mercury, rodným jménem Farrokh Bulsara (1946-1991) byl britský zpěvák a skladatel, člen rockové skupiny Queen. Je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Byl proslulý jak zpěvem, tak také charismatem a extravagancí během koncertů.