Škola hry na baskytaru - Martin Adamus + Audio Online / basová kytara + tabulatura

Kód: R471
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Český rozhlas
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: kniha + Audio Online
Série: Noty do školy
Škola hry na baskytaru pro začátečníky, kterou pro Vás napsal Martin Adamus, baskytarista folkrockové legendy - skupiny Javory (sourozenci Ulrychovi). Tato škola Vás seznámí jak nakupovat baskytaru a… zobrazit více
969 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: R471
Autor / Editor: Adamus, Martin
Počet stran: 159
Jazyk titulu: česky
Formát: 22 x 30 cm
EAN: 9790660615041
Hmotnost: 516 g

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Škola hry na baskytaru pro začátečníky, kterou pro Vás napsal Martin Adamus, baskytarista folkrockové legendy - skupiny Javory (sourozenci Ulrychovi). Tato škola Vás seznámí jak nakupovat baskytaru a aparát,  jak baskytaru naladit,  jak číst noty a tabulaturu, správnou techniku levé a pravé ruky, časté chyby,  jak hrát prsty i trsátkem, stupnice dur, moll, pentatonika,  jak efektivně cvičit. Tato škola Vám nabízí desítky ukázkových linek v hudebních stylech rock, pop, folk, country, valčík, walking bass a spoustu cvičení. Najdete zde také rady a doporučení jak se připravit na koncert, do studia a další....  Všechny cvičení a příklady v sešitě jsou napsány v úpravě melodická linka a tabulatura. Audio ukázky je možné najít na stránkách autora.

Martin Adamus (*1972) je profesionálním baskytaristou, učitelem hry na basovou kytaru, hudebním skladatelem a aranžérem. Vystudoval konzervatoř v Brně. Pořádá baskytarové kurzy po celé republice, napsal autorskou hudbu k mnoha divadelním představením a baletům, hraje se skupinou Javory a je zakladatelem a lektorem Adamusovy hudební akademie (A.H.A)