SCHUBERT - Sonata Per Arpeggione for Viola & Piano / viola a klavír

Kód: 50262110
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: SCHIRMER, Inc.
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Schirmer's Library of Musical Classics
Tento titul Vám nabízí skladbu Sonata Per Arpeggione pro violu s doprovodem klavíru od France Schuberta. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro violu. zobrazit více
599 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 50262110
Skladatel: Schubert, Franz
Aranžér: Doktor, Paul
Počet skladeb: 1
Počet stran: 29
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999008906

Seznam skladeb (1)

  1. Sonata Per Arpeggione for Viola & Piano

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí skladbu Sonata Per Arpeggione pro violu s doprovodem klavíru od France Schuberta. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro violu.

Franz Schubert (1797 - 1828) byl rakouský hudební skladatel období raného romantismu, který měl mimořádnou schopnost vystižení lyrických a romantických nálad a velký melodický talent. Je prvním velkým představitelem raného romantismu a někdy také označován jako romantický klasik. Napsal přes 1000 děl, z nichž většinu těch nejpůsobivějších vytvořil v dobách, kdy byl nešťastně zamilovaný. Velká část jeho tvorby však došla uznání až po Schubertově smrti a proto většinu svého života prožil v chudobě. Zemřel v jednatřiceti letech, po náhlé několikatýdenní nemoci. Dodnes patří Franz Schubert ke stěžejním autorům romantického hudebního repertoáru.