Route 66 / SATB*

Kód: 07357830
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: kvartet
sbor
Provedení: noty
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
evergreeny • oblíbené melodie
Série: Standards Choral Series
Umělec: Manhattan Transfer
Skladatel: Troup, Bobby
  Výborný jazzový evergreen v aranžmá od Dick Averre pro SATB vokální soubor. Skladbu nazpíval také vynikající vokální soubor The Manhattan Transfer a protože k tomuto titulu není u vydavatele… zobrazit více

Audio ukázky

1. Route 66

Seznam skladeb (1)

  1. Route 66

Popis produktu

 

Výborný jazzový evergreen v aranžmá od Dick Averre pro SATB vokální soubor. Skladbu nazpíval také vynikající vokální soubor The Manhattan Transfer a protože k tomuto titulu není u vydavatele k dispozici náslech, našel jsem pro Vás na internetu kousek ukázky této skladby v podání The Manhattan Transfer, aby jste měli představu, jak tato skladba zní. Klavírní doprovod včetně akordových značek a volitelného doprovodu pro guitar, bass, drums. 

 

The Manhattan Transfer je jazzová vokální skupina oceněná Grammy založená v roce 1969, která zkoumala a cappella, vocalese, swing, standardy, brazilský jazz, rhythm and blues a pop music. Proběhly dvě edice převodu na Manhattan, přičemž Tim Hauser byl jedinou osobou, která byla součástí obou.

Robert William Troup (1918-1999) byl americký herec, jazzový pianista, zpěvák a skladatel. Napsal píseň „Route 66“ a hrál v roli doktora Joea Briana se svou ženou Julie London v televizním programu Emergency! v 70. letech.

99 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07357830
Textař : Troup, Bobby
Text skladeb: anglicky
Aranžér: Averre, Dick
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Formát: 17 x 27 cm
Hmotnost: 16