Jan Malina: ŘEMESLO VYHRÁVEK + Audio Online / basová kytara

Kód: BM006 Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: sešit - kovová kroužková vazba
Hudební styl: noty pro hudební školy
jazz • blues • ragtime • swing
výukové • instruktážní tituly a školy
populární • rocková hudba
Serie: Noty do školy
ŘEMESLO VYHRÁVEK od Jana Maliny, hráče na basovou kytaru a učitele hry na kontrabas a basovou kytaru, je učebnice hry na basovou kytaru, která je určena mírně a středně pokročilým baskytaristům,… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

ŘEMESLO VYHRÁVEK od Jana Maliny, hráče na basovou kytaru a učitele hry na kontrabas a basovou kytaru, je učebnice hry na basovou kytaru, která je určena mírně a středně pokročilým baskytaristům, kteří se chtějí dále vzdělávat, rozvíjet a zdokonalovat svou hru a zvládnout tak lépe a dokonaleji své "řemeslo".

Vyhrávky (breaky) jsou melodicky výrazné hudební motivy, kterými hráči na baskytaru zpestřují jednotvárné basové linky, nejčastěji v místech, kde se sólové melodické hlasy na okamžik odmlčí (konec fráze zpívané melodie, místa pro nádechy hráčů na dechové nástroje atp.). Základem pro vyhrávky jsou stupnice. Žánrově neutrální řemeslná technika popsaná v této učebnici je založená na hmatech a umožní Vám spolehlivě a rychle hrát tóny základních stupnic v pestrých sledech, aniž byste si nutně potřebovali uvědomovat konkrétní jméno každého tónu. Součástí je také harmonický přehled, který Vám usnadní vyhrávky spolehlivě skloubit s běžnými akordickými značkami.

Všechny cvičení v sešitě jsou napsány ve formátu baskytarová linka, akordové značky a tabulatura. Ke cvičením, která jsou doplněna akordovými značkami, patří vždy dvě nahrávky. Jedna demonstrační (instruktážní), pro představu jak má vyhrávka znít a druhá cvičná, pro Vaši hru s metronomem a akordy. Poslední nahrávka jsou tóny prázdných strun k naladění Vašeho nástroje. Všechny nahrávky k této učebnici si můžete stáhnout na níže uvedené adrese. Nahrávky jsou ve formátu mp3 a všechny jsou zkomprimovány do jednoho zip souboru remeslo.zip o velikosti cca 56 MB.

www.enoty.eu/files/upload/remeslo.zip

11,62 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM006
Autor / Editor: Malina, Jan
Počet stran: 57
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
EAN: 9790706544052
ISMN: 979-0-706544-05-2
Hmotnost: 0.214