RADIO ALBUM 8 - Z pohádky do pohádky

Kód: R140
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Český rozhlas
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Radio Album
RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co… zobrazit více

Seznam skladeb (12)

  1. Rozvíjej se, poupátko
  2. Muzikantová písnička
  3. Znám jednu starou zahradu
  4. Prstýnek
  5. Saxana
  6. Tři oříšky
  7. Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš
  8. Hajný je lesa pán
  9. Jdu cestou, necestou
  10. Voda, voděnka
Otevřít seznam skladeb (12)

Popis produktu

RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co největší počet muzikantů. Každý jednotlivý sešit proto obsahuje jak úpravu pro solo piano a tak úpravu piano/vocal/chord s doplňujícími hlasy v ladění  C / Bb / Eb.  Sešity lze proto velmi dobře použít jak pro sólový klavír, tak sólový zpěv nebo jakýkoliv hudební nástroj hrající v houslovém klíči s doprovodem piana. Velmi dobré a velmi, velmi variabilní !!!
Součástí filmových a televizních pohádek jsou i melodie - písničky, které nám často zůstanou v paměti víc než samotný děj. Vybavíte si, ze kterých pohádek jsou následující písně? Rozvíjej se poupátko, Muzikantova písnička, Prstýnek, Saxána, Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš, Tři oříšky, Vadí, nevadí, Voda, voděnka, Dělání a řada dalších? Odpověď najdete uvnitř tohoto notového sešitu.

Milan Dvořák (*6.prosince 1934) je český hudební skladatel a klavírista. Milan Dvořák je autor hudby k filmům, písní a orchestrálních skladeb, jazzových etud a dalších skladeb.

369 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: R140
Aranžér: Dvořák, Milan
Počet skladeb: 12
Počet stran: 96
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
EAN: 9790660611043
Hmotnost: 0.282