RADIO ALBUM 11 - 50 let divadla SEMAFOR

Kód: R165
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Český rozhlas
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
jazz • blues • ragtime • swing
muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Český skladatel
Radio Album
RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co… zobrazit více
399 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: R165
Skladatel: Šlitr, Jiří
Textař : Suchý, Jiří
Aranžér: Dvořák, Milan
Počet skladeb: 10
Počet stran: 108
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660611296
Hmotnost: 0.312

Seznam skladeb (10)

  1. Vyvěste fangle
  2. Toulaví zpěváci
  3. Golem
  4. Píseň o rose
  5. Krajina posedlá tmou
  6. Blues pro tebe
  7. Proč se lidi nemaj rádi
  8. Kamarádi
  9. Jó, to jsem ješte žil
  10. Tři tety

Popis produktu

RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co největší počet muzikantů. Každý jednotlivý sešit této série obsahuje jak úpravu pro solo piano, tak úpravu klavír/zpěv/akordy s doplňujícími hlasy v ladění  C / Bb / Eb.  Sešity lze proto velmi dobře použít jak pro sólový klavír, tak sólový zpěv nebo pro téměř jakýkoliv hudební nástroj hrající v houslovém klíči (flétna, housle, klarinet, trumpeta, tenor saxofon, alt saxofon a další) s doprovodem klavíru. Velmi, velmi, velmi variabilní titul !!!

Jiří Šlitr (1924-1969) byl český hudební skladatel, instrumentalista, zpěvák, herec, knižní ilustrátor a výtvarník. Významně ovlivnil českou populární hudbu; na jeho scénickou hudební tvorbu navázala řada autorů studiových scén. Spolu s Jiřím Suchým a Ferdinandem Havlíkem založil roku 1959 divadlo Semafor

Jiří Suchý (1.řijna 1931) je český divadelník, herec, hudebník, textař, zpěvák, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník, divadelní režisér, komik a sběratel. Spoluzakladatel Divadla Na zábradlí a Semaforu, bratr Ondřeje Suchého.

Milan Dvořák (*1934) je český hudební skladatel a klavírista. Milan Dvořák je autor hudby k filmům, písní a orchestrálních skladeb, jazzových etud a dalších skladeb.