RADIO ALBUM 1 - Písničky od Jiří Suchý & Jiří Šlitr

Kód: R047
Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Český rozhlas
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
jazz • blues • ragtime • swing
muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Český skladatel
Radio Album
RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co… zobrazit více
329 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: R047
Skladatel: Šlitr, Jiří
Textař : Suchý, Jiří
Autor / Editor: Fiedler, Daniel
Počet skladeb: 10
Počet stran: 92
Formát: 21 x 30 cm
EAN: 9790660610114
Hmotnost: 0.272

Seznam skladeb (10)

  1. Pramínek vlasů
  2. Marnivá sestřenice
  3. Písnička pro Zuzanu
  4. Babeta
  5. Klokočí
  6. Dítě školou povinné
  7. Sluníčko
  8. Kočka na okně
  9. Oči má sněhem zaváté
  10. Purpura

Popis produktu

RADIO ALBUM - je velmi zajímavá série, ve které jsou všechny tituly série upraveny tak, aby byly velmi variabilní a skladby uvedené v jednotlivých titulech si mohl zahrát co největší počet muzikantů. Každý jednotlivý sešit proto obsahuje jak úpravu pro solo piano a tak úpravu piano/vocal/chord s doplňujícími hlasy v ladění  C / Bb / Eb.  Sešity lze proto velmi dobře použít jak pro sólový klavír, tak sólový zpěv nebo jakýkoliv hudební nástroj hrající v houslovém klíči s doprovodem piana. Velmi dobré a velmi, velmi variabilní !!!
Tento titul obsahuje deset velmi známých písní z divadelních her a představení divadla Semafor a to z období 1959-1969, kdy v něm působili oba zakladatelé tohoto divadla Jiří Suchý (1931) a Jiří Šlitr (1924 -1969).

Jiří Šlitr (1924-1969) byl český hudební skladatel, instrumentalista, zpěvák, herec, knižní ilustrátor a výtvarník. Významně ovlivnil českou populární hudbu; na jeho scénickou hudební tvorbu navázala řada autorů studiových scén. Spolu s Jiřím Suchým a Ferdinandem Havlíkem založil roku 1959 divadlo Semafor

Jiří Suchý (1.řijna 1931) je český divadelník, herec, hudebník, textař, zpěvák, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník, divadelní režisér, komik a sběratel. Spoluzakladatel Divadla Na zábradlí a Semaforu, bratr Ondřeje Suchého.