PRVNÍ SNÍH + Audio Online / pět nejen vánočních písniček pro dětský sbor (sólový zpěv) a klavír

Kód: BM108 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: zpěv / klavír
Obsazení: solo
sbor
Provedení: sešit + Audio Online
Hudební styl: vánoční hudba
hudba pro děti, žáky a studenty
Serie: Český skladatel
Skladatel: Kratochvíl, Pavel
Tento sešit Vám nabízí pět písniček se zimní tématikou pro dětský sbor nebo sólový zpěv s klavírním doprovodem. Na konci sešitu jsou uvedeny také samostatné texty všech písniček s dobře čitelným… zobrazit více

Seznam skladeb (5)

  1. První sníh
  2. Podzimní
  3. Prosinec
  4. Vánoce
  5. Čas vánoční

Popis produktu

Tento sešit Vám nabízí pět písniček se zimní tématikou pro dětský sbor nebo sólový zpěv s klavírním doprovodem. Na konci sešitu jsou uvedeny také samostatné texty všech písniček s dobře čitelným textem. V sešitě je uvedený odkaz, který Vám umožní stáhnout si klavírní doprovody ke všem písničkám v sešitě a můžete tak s dětmi cvičit písničky i v případě, že nemáte k dispozici klavíristu. Klavírní doprovody pro Vás nahrál sám autor písniček Pavel Kratochvíl. 

S písněmi První sníh a Prosinec vyhrál dětský pěvecký sbor RADOST první místo a titul absolutní vítěz na mezinárodní soutěži dětských sborů VIANOČNÁ PIESEŇ 2019 v Bratislavě. Píseň První sníh získala v roce 2019 v mezinárodní skladatelské soutěži OPUS IGNOTUM pro dětské a středoškolské pěvecké sbory 2. cenu.

Pavel Kratochvíl (*1968) vystudoval hru na klavír na Konzervatoři v Teplicích a na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, kde v současné době působí jako pedagog. Zároveň také učí na hudební škole Hudební ateliér Pavla Kratochvíla, kterou v roce 2001 založili společně se svou ženou Pavlínou v Pohořelicích.

11,62 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM108
Text skladeb: česky
Počet skladeb: 5
Počet stran: 24
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650073