PÍSNIČKY PRO DĚTI 7 - Eva Čepičková / 20 originálních písniček pro děti

Kód: EK545226 Akce a slevy Akce a slevy Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: EDITIO KAREZ
Hudební úprava: zpěv / akordy
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Série: Český skladatel
Písničky pro děti
Skladatel: Čepičková, Eva
Zpěvníček byl vytvořen pro děti z mateřských a základních škol. Najdete zde totiž melodie lehčího charakteru, ale i složitější vícehlasé úpravy. Obsahuje nápěvy veselé, smutnější, rychlého, ale i… zobrazit více

Seznam skladeb (20)

  1. Bodlák
  2. Cibule
  3. Culíkatá holka
  4. Indiánská
  5. Ježek
  6. Kašpárek
  7. Lednová
  8. Májová
  9. Matematik
  10. Náušnice
Otevřít seznam skladeb (20)

Popis produktu

Zpěvníček byl vytvořen pro děti z mateřských a základních škol. Najdete zde totiž melodie lehčího charakteru, ale i složitější vícehlasé úpravy. Obsahuje nápěvy veselé, smutnější, rychlého, ale i pomalejšího tempa, vhodné pro kluky i holky. Součástí jsou také tři písně se zimní tematikou - Zimní krajinou, Lednová, Zimní nálada (ta je dopiněna o part pro melodický nástroj). Texty jsou často veršované, dají se tedy využít i k samostatnému přednesu. Mají děti pobavit, rozveselit, obohatit i trochu poučit. Některé písně jsou doplněny ilustracemi čtyřletého syna Radečka, který si je rád zpívá. 
Písničky jsou vhodné jak pro sólový zpěv, tak pro jednohlasé dětské sbory. 

Eva Čepičková (*1979) je učitelka na ZŠ (hudební výchova) a ZUŠ (klavír, keyboard, zpěv, hudební nauka) a autorka mnoha písniček pro děti. Po maturitě na gymnáziu vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor hudební výchova a český jazyk. Souběžně také čtyři roky studovala sólový zpěv. V roce 2002 nastoupila jako učitelka do ZŠ Štěpánov nad Svratkou, kde objevila u dětí velký zájem o zpěv a založila zde proto dětský pěvecký sbor Labyrint. Ve stejném roce začala vyučovat sólový zpěv, klavír, keyboard a hudební nauku v ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem. Práce s dětmi ji nesmírně baví a naplňuje.

169 Kč
199 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EK545226
Text skladeb: česky
Počet skladeb: 20
Počet stran: 20
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790706545226