Pie Jesu (from Requiem) - Music for Strings / partitura + party

Kód: 04490588 Nejprodávanější Nejprodávanější Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Music for Strings
PIE JESU je nádherná píseň z Webberovy mše REQUIEM, kterou napsal Andrew Lloyd Webber na počest úmrtí svého otce. Nyní Vám tuto píseň nabízíme v novém povedeném aranžmá pro Vás houslový orchestr… zobrazit více

Audio ukázky

1. Pie Jesu from Requiem

Seznam skladeb (1)

  1. Pie Jesu from Requiem

Popis produktu

PIE JESU je nádherná píseň z Webberovy mše REQUIEM, kterou napsal Andrew Lloyd Webber na počest úmrtí svého otce. Nyní Vám tuto píseň nabízíme v novém povedeném aranžmá pro Vás houslový orchestr od John Leavitt. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů - violin 1, violin 2, viola (violin 3), cello, bass, piano. Délka skladby cca 2:15 minut.  

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.

1 660 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: