Pie Jesu (from Requiem) - Music for Strings / partitura + party

Kód: 04490588
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Music for Strings
PIE JESU je nádherná píseň z Webberovy mše REQUIEM, kterou napsal Andrew Lloyd Webber na počest úmrtí svého otce. Nyní Vám tuto píseň nabízíme v novém povedeném aranžmá pro Vás houslový orchestr… zobrazit více
1 460 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Pie Jesu from Requiem

Seznam skladeb (1)

  1. Pie Jesu from Requiem

Popis produktu

PIE JESU je nádherná píseň z Webberovy mše REQUIEM, kterou napsal Andrew Lloyd Webber na počest úmrtí svého otce. Nyní Vám tuto píseň nabízíme v novém povedeném aranžmá pro Vás houslový orchestr od John Leavitt. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů - violin 1, violin 2, viola (violin 3), cello, bass, piano. Délka skladby cca 2:15 minut.  

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.