Piano Play Along 73 - MAMMA MIA! - ABBA hits + Audio Online klavír/zpěv/kytara

Kód: 00311831
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Piano Play Along
Umělec: ABBA
Piano Play Along série zaměřená především pro klavíristy, ale nejen pro ně. Tento titul Vám nabízí osm skvělých hitů ze známého, úspěšného a skvělého filmového muzikálu MAMMA MIA! Všechny… zobrazit více

Audio ukázky

1. Dancing Queen
2. Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After…
3. Honey, Honey

Seznam skladeb (8)

  1. Dancing Queen
  2. Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)
  3. Honey, Honey
  4. Lay All Your Love On Me
  5. Mamma Mia
  6. S.O.S.
  7. Take A Chance On Me
  8. The Winner Takes It All

Popis produktu

Piano Play Along série zaměřená především pro klavíristy, ale nejen pro ně. Tento titul Vám nabízí osm skvělých hitů ze známého, úspěšného a skvělého filmového muzikálu MAMMA MIA! Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem, kytarové akordové značky a klavírní part. Můžete si tak s Vašimi hudebními přáteli společně nejen zahrát, ale i zazpívat všechny v sešitě uvedené skladby. V sešitě je uveden kód a stránky vydavatele, na kterých je možné si poslechnout případně stáhnout nahrávky.

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

799 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00311831
Počet skladeb: 8
Počet stran: 44
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088283933
ISBN: 9781423466871
Hmotnost: 216 g