PIANO DUET PLAY-ALONG 39 - LENNON & McCARTNEY HITS + Audio Online

Kód: 00290586
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: klavír
Obsazení: duet
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Piano Duet Play-Along
Umělec: Beatles
Nová a výborná série klavírních duet, která je navíc doplněna nahrávkami ke stažení na stránkách vydavatele.  Nahrány jsou oba hlasy (primo a secondo) samostatně a oba klavíristé tak mohou… zobrazit více
599 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00290586
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Počet skladeb: 10
Počet stran: 63
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781423480433
UPC: 884088402976
Hmotnost: 260 g

Audio ukázky

1. All You Need Is Love
2. Blackbird
3. Day Tripper

Seznam skladeb (9)

  1. All You Need Is Love
  2. Blackbird
  3. Day Tripper
  4. Here, There And Everywhere
  5. Hey Jude
  6. The Long And Winding Road
  7. Michelle
  8. When I'm Sixty-Four
  9. Yesterday

Popis produktu

Nová a výborná série klavírních duet, která je navíc doplněna nahrávkami ke stažení na stránkách vydavatele.  Nahrány jsou oba hlasy (primo a secondo) samostatně a oba klavíristé tak mohou cvičit každý zvlášť a sejít se až těsně před vystoupením nebo můžete také hrát sólo klavír s doprovodem nahraného druhého hlasu. Uvedené náslechy obsahují pouze ukázky prvního (primo) hlasu.
Tento sešit Vám přináší povedené aranžmá pro čtyřruční klavír deseti známých hitů skupiny Beatles.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.