MUSIC OF LOVE - RICHARD CLAYDERMAN / krásné melodie pro klavír

Kód: 00202133
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
více pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: LOVE
Umělec: Clayderman, Richard
Melodický a romantický klavír, světoznámé skladby jako Balada pro Adélku, Píseň lásky, Měsíční řeka a další v krásném aranžmá skvělého francouzského klavíristy Richarda Claydermana.  Hledáte-li… zobrazit více
669 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (18)

  1. Ballade Pour Adeline
  2. Baracarolle
  3. Don´t Cry For Me Argentina
  4. Feelings
  5. Guantanamera
  6. La Vie En Rose
  7. Lara´s Theme
  8. Liebestraum
  9. Love Is A Many-Splendored Thing
  10. Love Is Blue
Otevřít seznam skladeb (18)

Popis produktu

Melodický a romantický klavír, světoznámé skladby jako Balada pro Adélku, Píseň lásky, Měsíční řeka a další v krásném aranžmá skvělého francouzského klavíristy Richarda Claydermana. 
Hledáte-li noty pro Romantický klavír, které hrával klavírista Jiří Malásek (1927-1983), tak jste našli ten správný titul. Klavírista Richard Clayderman hraje velmi podobným hudebním stylem a noty s jeho klavírními úpravmi Vám nabízí spoustu známých melodií a skladeb, které se Vám určitě budou líbit.

Richard Clayderman (* 1953) je francouzský klavírista. Richardův otec vyučoval hru na klavír a tak malý Richard hrál už od dětství. Byl velmi talentovaný a již ve 12 letech byl přijat na pařížskou konzervatoř. V roce 1977 se proslavil po celém světě skladbou Ballade pour Adeline (Balada pro Adélku), kterou zkomponoval skladatel Paul de Senneville pro svou novorozenou dceru Adeline. Nahrávek této skladby se v jeho podání prodalo více než 22 miliónů kusů. Od té doby nahrál více než 1300 skladeb, vytvořil nový romantický hudební styl, který kombinuje jeho charakteristický klavírní styl s populárními melodiemi klasické, filmové a populární hudby. Má 267 zlatých a 70 platinových alb a v Guinnessově knize světových rekordů je zapsán jako "nejúspěšnější klavírista" na světě.