MOZART: The Little Night Music (Malá noční hudba) / příčná flétna (housle) + klavír

Kód: EDM18
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Jindřich Klindera
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Skladatel: Mozart, Wolfgang Amadeus
The Little Night Music (Malá noční hudba) je nejpopulárnější Mozartova serenáda, kterou Mozart (1756-1791) narychlo napsal v roce 1787 jako hudební kulisu k noční slavnosti v paláci a přilehlé… zobrazit více

Audio ukázky

1. Allegro

Seznam skladeb (3)

  1. Allegro
  2. Romance
  3. Menuet

Popis produktu

The Little Night Music (Malá noční hudba) je nejpopulárnější Mozartova serenáda, kterou Mozart (1756-1791) narychlo napsal v roce 1787 jako hudební kulisu k noční slavnosti v paláci a přilehlé zahradě. Původně byla napsána pro smyčcový kvintet. Tento sešit Vám nabízí tuto krásnou serenádu v úpravě pro příčnou flétnu nebo housle s doprovodem klavíru. Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro sólový nástroj. 
Náslechy, které zde můžete slyšet jsou nahrávky skladeb tak, jak je přehrál notační program ve kterém byly tyto noty napsány a získal jsem je pro Vás přímo od vydavatele tohoto titulu, aby jste měli alespoň zběžnou představu jak skladby přibližně zní. 

Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) byl rakouský klasicistní hudební skladatel a klavírní virtuos. Je uznávaný genialní hudebník, komponoval díla světského i duchovního charakteru.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EDM18
Aranžér: Klindera, J
Počet skladeb: 3
Počet stran: 16
Formát: 21 x 30 cm
Hmotnost: 0.078