Misty - Young Jazz Ensemble (grade 2) / partitura + party

Kód: JEM00006
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: malý soubor (do 10 hudebníků)
band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Young Jazz Ensemble
Nádherná balada, kterou napsal vynikající jazzový klavírista Errol Garner. Nyní Vám tuto krásnou klasickou baladu nabízíme ve nepříliš náročném, ale příjemném aranžmá pro jazzový orchestr ve složení… zobrazit více

Audio ukázky

1. Misty

Seznam skladeb (1)

  1. Misty

Popis produktu

Nádherná balada, kterou napsal vynikající jazzový klavírista Errol Garner. Nyní Vám tuto krásnou klasickou baladu nabízíme ve nepříliš náročném, ale příjemném aranžmá pro jazzový orchestr ve složení 5x sax, 4x trumpet, 4x trombone, rhythm section. Nejmenší hratelné složení je 4x sax, 3x trumpet, 2x trombone a rhythm section.  Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů.

Erroll Louis Garner (1921– 1977) byl americký jazzový pianista a skladatel, který byl za svého života jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších jazzových hudebníků světa. Erroll Garner byl samouk, na klavír začal hrát od tří let a od sedmi let již absolvoval první profesionální vystoupení. V průběhu své kariéry si vytvořil originální a nezaměnitelný klavírní styl. Napsal téměř 200 skladeb, jeho nejznámější skladbou je „Misty“, které patří 15. místo v žebříčku nejlepších skladeb 20. století.

2 690 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: JEM00006
Skladatel: Garner, Erroll
Textař : Burke, Johnny
Aranžér: Lewis, Mike
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm