Method for Chromatic Harmonica by Max De Aloe + CD

Kód: 217716
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Sher Music Co.
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Komplexní metoda pro chromatickou foukací harmoniku, která Vám představí foukací harmoniku jako velmi všestranný a téměř všeho schopný hudební nástroj. Tento titul je určen pro všechny hráče na… zobrazit více
1 290 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 217716
Autor / Editor: De Aloe, Max
Počet stran: 147
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm
EAN: 9781883217716
ISBN: 1-883217-71-7
Hmotnost: 0.41

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Komplexní metoda pro chromatickou foukací harmoniku, která Vám představí foukací harmoniku jako velmi všestranný a téměř všeho schopný hudební nástroj. Tento titul je určen pro všechny hráče na foukací harmoniku, od začínajících až po pokročilé hráče a to ve všech hudebních stylech. Tato škola hry na chromatickou foukací harmoniku obsahuje stovky cvičení na rozvoj a zdokonalení Vaší herní techniky a hudebních znalostí v každé hudební tónině, stejně jako vylepšení Vašeho rytmického a melodického cítění. Cvičení jsou napsány ve standardním notovém záznamu a vybrané melodie a skladby jsou doplněny o akordové značky. K titulu je přiloženo  Play-Along CD, na kterém je nahrána spousta příkladů a skladeb uvedených v sešitě.  Každá nahrávka je zde nahrána ve dvou provedeních, v plném verzi a podruhé pouze doprovod pro Vaši hru. Povedený titul, který posune Vaši hru na foukací harmoniku o výrazný kus dopředu.

Max De Aloe je intenzivní a vizionářský hudebník a netypická postava na italské hudební scéně. Je považován za jednoho z nejnadanějších jazzových harmonikářů v Evropě a v průběhu let vynikal svými originálními projekty, často čerpajícími z různých hudebních žánrů.