MENUET AND POLONAISE saxophone quartet (AATB) / kvartet pro saxofon

Kód: 04479597
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: RUBANK
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie
Obsazení: kvartet
Provedení: noty
Série: Saxophone Ensembles
Zajímavý saxofonový kvartet pro obsazení AATB, který napsal německý skladatel Georg Philipp Telemann. Partitura včetně rozepsaných hlasů. zobrazit více
299 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04479597
Skladatel: Telemann, Georg Philipp
Aranžér: Johnson, Clair W.
Počet skladeb: 1
Počet stran: 6
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.072

Seznam skladeb (1)

  1. Menuet and Polonaise

Popis produktu

Zajímavý saxofonový kvartet pro obsazení AATB, který napsal německý skladatel Georg Philipp Telemann. Partitura včetně rozepsaných hlasů.

Georg Philipp Telemann (1681 – 1767 ) byl německý hudební skladatel a varhaník. Telemann byl hudební samouk, vystudoval práva na univerzitě v Lipsku. Byl jedním z nejhranějších skladatelů své doby, současníkem Johanna Sebastiana Bacha a Georga Friedricha Händela. Přestože je Bach obecně považován za významnějšího skladatele, byl Telemann pro své hudební schopnosti během celého svého života mnohem proslulejší. Telemann velice často cestoval a na svých cestách byl ovlivňován řadou jiných hudebních stylů, které pak využíval ve vlastních skladbách. Jeho dílo je velmi rozsáhlé. Složil 12 ročníků chrámových kantát, 46 pašijí, 35 oratorií, 50 oper, 15 mší a téměř 1000 menších děl. Je představitelem pozdně barokní hudby.