LOVE NEVER FAILS / SATB*

Kód: BSCM03014
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Warner Bros. Publications
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: kvartet
sbor
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
balady • romantika • lyrika • svatby
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Vynikající !!! Téma vynikající skladby od J.S.Bach "Air on the G String" v kombinaci s textem z "I Corinthians 13" a ve skvělém moderním aranžmá od Teena Chinn !!! Klavírní… zobrazit více

Audio ukázky

1. Love Never Fails
2.

Seznam skladeb (1)

  1. Love Never Fails

Popis produktu

Vynikající !!! Téma vynikající skladby od J.S.Bach "Air on the G String" v kombinaci s textem z "I Corinthians 13" a ve skvělém moderním aranžmá od Teena Chinn !!! Klavírní doprovod včetně akordových značek včetně volitelného doprovodu pro bass, guitar and drums.

Johann Sebastian Bach (1685-1750) byl německý hudební skladatel a virtuos hry na klávesové nástroje období baroka. Je považovan za jednoho z největších hudebních géniů všech dob. Byl mistrem polyfonie a přivedl k dokonalosti hudební formu fugy. Napsal celkem 1126 hudebních kompozic nejrůznějších forem (označují se zkratkou BWV a pořadovým číslem). Ve své době Bach proslul především jako hráč na klávesové nástroje, jako hudební skladatel však byl známý méně. Jeho hudba byla vnímána jako konzervativní a po jeho smrti upadla na padesát let téměř v zapomenutí.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BSCM03014
Skladatel: Bach, Johann Sebastian
Aranžér: Chinn, Teena
Počet skladeb: 1
Počet stran: 11
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 654979059615
Hmotnost: 0.028