LADY MADONNA (THE BEATLES) - string orchestra

Kód: 04626342
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Umělec: Beatles
Velmi známá, oblíbená a populární skladba skupiny Beatles ve velmi povedeném aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení 1.… zobrazit více
1 660 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04626342
Skladatel: McCartney, Paul
Textař : Lennon, John
Aranžér: Moore, Larry
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088164263
Hmotnost: 0.278

Audio ukázky

1. Lady Madonna

Seznam skladeb (1)

  1. Lady Madonna

Popis produktu

Velmi známá, oblíbená a populární skladba skupiny Beatles ve velmi povedeném aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení 1. housle, 2. housle, 3. housle,  viola, violoncello, kontrabas, piano, bicí 1. a 2..  Titul, který budou všichni milovat, jak hráči orchestru, tak jejich posluchači !!! 

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.